Okrem svadieb sa venujem aj rodinným a detským foteniam. Do tejto kategórie patria aj rande či tehotenské fotky. Prevažne sú to fotenia v exteriéri, pretože vonku sa dá vždy kadečo povymýšľať, obzvlášť s deťmi. Mám rada prirodzené fotky, zachytenie neobyčajne obyčajných okamihov ako hranie, túlenie, vystrájanie :). No môžete využiť aj fotenie v mojom ateliéri, kedy vám pripravím scénu na mieru podľa toho, akú máte predstavu. Deti rastú veľmi rýchlo, preto je takéto fotenie skvelé na uchovanie si týchto spomienok.

Pokiaľ ide o rekvizity, držím sa hesla menej je viac, ale samozrejme hlavne pri deťoch používame aj nejaké pomôcky, ktoré nám fotky ešte skrášlia. Kľudne mi môžete napísať vašu predstavu a spolu niečo vymyslíme. Rodinné fotenie si treba rezervovať aspoň 3-4 týždne vopred, presný dátum prispôsobíme aj počasiu, treba sa len ozvať aby som s vami na fotenie rátala. V lete je dobré ísť fotiť až v podvečerných hodinách, aby sme vychytali tzv. zlatú hodinku a vyhli sa silnému slnku. Samozrejme všetko je vecou dohody, takže píšte, teším sa na vás :)

Cena za rodinné fotenie je 150 €, trvá približne 1- 1,5 hodiny. Počet výsledných fotiek je okolo 50. Niekedy je to aj viac, hlavne pre deťoch. V balíčku máte zahrnutých aj 20 ks vytlačených fotiek v romzere 13x18 cm. V prípade záujmu vám ponúknuť aj darčekový box na fotky, alebo fotoalbum, ktoré nájdete u mňa v ateliéri.