o mne


Žijem v Michalovciach so svojím manželom, dcérkou Améliou a zvieratkami psíkom a kocúrom :). Svadby fotím po celom Slovensku a rodinné fotenia prevažne v rámci východného Slovenska. Vyštudovala som módne návrhárstvo a neskôr sociálnu prácu, no potreba neustále niečo tvoriť ma priviedla práve k práci fotografky. V minulosti som absolvovala viacero kurzov a workshopov zameraných na fotku i na prácu s klientom a neustále sa snažím i naďalej v tejto sfére vzdelávať


Venujem sa prevažne svadobným a rodinným foteniam, no okrem nich rada fotím aj produkty či jedlo. Pokiaľ ide o produktové fotky, sú to väčšinou lifestyle fotky pre rôzne značky, často s detskou tematikou, ale nie je to podmienka. Ide o fotky na web či sociálne siete. Tiež sa venujem aj food stylingu a foteniu jedál pre gastro podniky, weby či značky s týmto zameraním.

Popri práci fotografky s manželom riadim našu značku Ježkove oči, čo je mojou obrovskou srdcovkou. Mám rada dobré jedlo, cestovanie a čas strávený s rodinou. Teším sa až sa stretneme na nejakom peknom fotení.


Vaše skúsenosti

Alenka & Tomáš

1 / 1

"Viki je jednak skvela osôbka a neskutočne šikovná fotografka. Tak nádherne fotky aké nám spravila, sme si ani nemohli priať, sú dokonale!!! Nehovoriac o tom, že sme ich postupne videli v galérii a potom za mesiac sme ich už mali doma. Svadobná knižka, v ktorej sú uložene fotky, je prenádherná !!! O Viki a jej práci môžem povedať len samé superlatívy. Isto pri najbližšej príležitosti sa opäť na ňu obrátime a naďalej ju budeme odporúčať všetkým v našom okolí 😘"

1 / 1