spoznajme sa trocha lepšie

MOJOU NAJVÄČŠOU AMBÍCIOU JE VYTVÁRAŤ SILNÉ FOTOGRAFIE S PRÍBEHOM

Viktória Janov

Volám sa Viki, mám 29 rokov a momentálne žijem v Michalovciach so svojím manželom, dcérkou Améliou a našimi zvieratkami psíkom a kocúrom. Od malička milujem všetko kreatívne a tvorivé a práve to ma priviedlo k foteniu. Vyštudovala som módne návrhárstvo a neskôr sociálnu prácu, no moja potreba neustále niečo tvoriť a byť v kontakte s ľuďmi ma priviedla práve k práci fotografky. Milujem prirodzené svetlo, úprimnú emóciu a lásku, ktorú sa snažím na fotkách zachytiť.


Fotenie bolo dlhodobo mojím koníčkom, no pred niekoľkými rokmi som sa rozhodla venovať mu naplno a tak som absolvovala viacero kurzov a workshopov zameraných na fotografiu či prácu s klientom, no snažím sa aj naďalej vzdelávať či už v pracovnej alebo súkromnej sfére. Venujem sa hlavne rodinným a svadobným foteniam, najčastejšie v exteriéri a najradšej pri západe slnka. V súkromí okrem fotenia rada varím, cestujem a najradšej trávim čas s rodinou či priateľmi.


Ak by vás zaujímalo viac zo súkromia, môžete sledovať môj súkromný instagram @viktoria.janov kde zdieľam každodenné, hlavne mamičkovské radosti/starosti a všetko pekné čo ma v živote stretne